Tesettür Pardösü

 

Her ülke gibi ülkemizin de bir kültürü bulunmaktadır. Gezmenin, yemek yemenin, konuşmanın ve giyinmenin. Özelikle giyinmek toplum olarak hepimizi ilgilendiren bir konudur. Mevsim şartlarına göre, yaşa göre ve bireylerin beden ölçülerine göre giyinmesi çok önemli faktörlerden birsidir. Doğru giyinmek için çok fazla miktarda bütçe ayırıp masraf yapılmasına da hiç gerek yoktur. Giyim tarzı ister klasik olsun, ister spor olsun, ister çağdaş veya kapalı olsun hiç fark etmez. Giyinme konusunda sadece işin can alıcı noktasını bilmek gerekir. Modacılar da giyim konusunda giyinmek bir sanat işi gibidir derler. Bu anlamda mevsimsel havalarda ve soğuk geçen dönemlerde muhafazakâr bayanların dışarı çıkarken giydikleri tesettür pardesü modelleri ilk akla gelen ürünlerdir.

           Tesettür pardesü  tesettürlü bayanların vazgeçilmezi oldukları için mutlaka her bayanın dolabında en az bir tane olması gereken kıyafetlerdir. Geniş renk yelpazesine sahip olan pardösüleri bayanlar normal günlerde ve özel günlerde dışarı çıkarken rahatlıkla kullanabilecekleri model ve tasarımlarla üretilmiştir. Ancak hanımları tesettür pardösülerin modelleri kadar en az fiyatları da çok ilgilendirmektedir. Çünkü yeni sezon pardösü modellerinin çok ucuz olduğu da söylenemez. Bayanlar şık giyinmesinin yanı sıra ekonomik de giyinmek isterler.

 

Pardösü fiyatları belirlenirken modellerine ve kumaş kalitesine göre fiyat biçilmektedir. Bir pardösünün model ve tasarımı ne kadar ağır ve maliyetli olursa fiyatı da o kadar yüksek olur. Örneğin; kışlık pardösülere göre yazlık pardösüler biraz daha ucuzdur çünkü kumaşı biraz daha maliyetlidir. Fiyat belirlenirken en önce kumaş kalitesi göz önünde bulundurulur. Pardösüleri indirimli almak isteyenler her zaman bir sezon geri modelleri almak zorunda kalacaklar Çünkü kış aylarında pardösülerin fiyatların çok yüksek olduğu için kış aylarını sonuna doğru fiyatlar indirime girer ya da kumaşını kalitesi düşük olan pardösüleri indirimli fiyatlarla satışa sunulur.

 

Ancak kumaşı kalitesiz Pardösülerin de kullanma ömrü çok kısa olduğu için kumaş kalitesi fiyattan önce tutulmalıdır. Tesettür pardesü  ürünlerini indirimli almanın yollarından birisi de E-ticaret üzerinden satış yapan satış noktalardır. Bu satış noktalarından bir tanesi de http://www.modamervecom E- ticaret sitesidir. Bu site üzerinden birbirinden şık tasarımlarla tasarlanan ve kaliteli kumaşlardan üretilen pardösüleri indirimli, fiyata alabilirsiniz

One Comment Kendi yorumunu ekle

  1. Fatma dedi ki:

    Beğendim paylaştım inşallah bana çıkar

    Beğen

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Google fotoğrafı

Google hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s