Giyim Tarzında Geleneksel Çizgiler

 

Giyim tarzı bakımından tesettür giyim, geleneksel giyim modellerini meydana getirmektedir. Geleneksel giyim tarzı, Anadolu’yu tanıtmaktadır. Binlerce yıllık giyim tarzımız olan tesettür giyim, inanç ve edep gibi temaları işlemektedir. Avrupa giyim tarzı gibi dekolte veya transparan özellikler, tesettür giyim anlayışımızda bulunmamaktadır.

 

RENK SEÇENEKLERİ ÇOK ZENGİN

 

Renk ve model bakımından, tesettür giyim, tesettür ara boy kap fiyatları bakımından, aradığınız özelliklere sahiptir. Kış aylarında kışlık ürünler, yaz aylarında yazlık ürünler fiyat bakımından farklılık göstermektedir. Sezonu biten kışlık veya yazlık ürünler, sezon sonunda fiyatı düşmektedir.

 

YENİ MODEL SEÇENEKLERİ ÇOK ZENGİN

 

Tesettür giyim modelleri, aradığınız özelliklere sahiptir. Aradığınız bütün tesettür giyim modelleri, online adreslerde satışa sunulmaktadır. Renk modelleri, her yıl yenilenmektedir. Model bakımından yeni modeller, oldukça fazladır. Avrupa tarzından tamamen farklı olan tesettür giyim, öz giyimimizi temsil etmektedir. Kışlık ve yazlık olarak değişen tesettür ara boy kap fiyatları, kumaş cinsine göre değişmektedir. Kumaş yapısına göre fiyatlandırma, model ve renk bakımından farklılık oluşturmaktadır. Renk ve modeller her yıl yenilenmektedir.

 

TESETTÜR GİYİM ÖZ KÜLTÜRÜMÜZ

 

Öz kültürümüzün bir parçası olan tesettür giyim ürünleri, Anadolu giyim tarzının temelini oluşturmaktadır. Giyim tarzının temeli olan tesettür giyim, renk ve desen bakımından, online adreslerde sergilenmektedir. Öz kültürümüzün bir parçası olan tesettür giyim ürünleri, aradığınız etkili modelleri sunmaktadır. Yazlık ve kışlık üretilen ve birçok modelde üretilen tesettür ara boy kap fiyatları, başörtüsü ile uyumlu bir şekilde üretilmektedir. Başörtüsü ürünleri, pardesü, kap, kaban, etek ve ferace ürünleri ile uyumludur. Tesettür renk ve desen bakımından aradığınız mükemmel renkleri sunmaktadır.

 

Firmaların yeni modelleri, online adreslerde kısa zamanda tükenmektedir. Kışlık tesettür ürünleri yünlü ve kadife kumaşlarla üretilmektedir. Yazlık ürünler ise penye ve diğer ince kumaş ürünlerle üretilmektedir. Kumaş çeşitleri, tesettür giyim ürünlerinin fiyatlarını belirlemektedir. Kalite ve renk bakımından aradığınız bütün özellikleri sunan tesettür modası, online adreslerde sergilenmektedir. Avrupa tarzı giyimde çıplaklık ve çarpıklık hakimken, tesettür giyim yani Anadolu giyim tarzı, edep, haya ve inanç gibi temaları işlemektedir. Renk ve model bakımından aradığınız bütün modelleri bulabilirsiniz.

152 Comments Kendi yorumunu ekle

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Google fotoğrafı

Google hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s