Eşarp Fiyatları

 

 

Eşarp fiyatları kumaşın cinsine, markasına ve modeline göre değişmektedir. İpek, keten, şifon, viskon, polyester, twill gibir çeşitleri bulunan eşarp kumaşları; desenli, düz, dijital kesim olarak da kategorilere ayrılmaktadır. cacharel Vakko, W collection, Piramit, Asude, Armine, Tekbir eşarp, Aker, Sarar, Silk home, Silk and cashmere. pierre cardin, İpek evi ve ithal eşarplar gibir çeşitli markalar da fiyatı etkileyen başlıca unsurlardandır. Sektör çok sayıda marka ve ürün yelpazesiyle eşarp kullanıcılarına kendi bütçe, tercih ve kullanım alanlarına uygun ürün imkânı tanımaktadır.

 

Eşarp Seçerken Nelere Dikkat Edilmelidir?

 

Eşarp seçerken beraber kullanılacak kıyafetlerin rengi ve modellerine dikkat edilmelidir. Mevsime göre eşarbın kumaşı da göz önünde bulundurulmalıdır. Kişisel zevkler de dikkate alınmalı eşarbın önünün dik mi oval mi ya da arkasının nasıl durmasının istendiğine karar verilmelidir. Eşarp seçerken hangi mekânlarda kullanılacak mekân ve kombinlenecek kıyafet de düşünülmeli buna göre daha uygun bir eşarp seçilmelidir. Şık bir davette kullanılacak ipek bir eşarp 100 TL’den başlıyorken gündelik kullanılacak bir eşarp çok daha uygun fiyatlara elde edilebilir.

 

Eşarp Nereden Alınabilir?

 

Öncelikle markaların kendi mağazaları, bu mağazaların online alışveriş sayfaları, yerel eşarp dükkanları, İstanbul’da yaşayanlar için Eminönü, Ümraniye ve Fatih semtleri, Bursa’da yaşayanlar için Bursa İpekleri belli başlı seçeneklerdir. Elbette listeyi geliştirmek mümkündür.

 

2017 İpek Eşarp Fiyatları

2017 yılında ipek eşarp fiyatları marka ve modele göre şöyle değişmektedir:

Aker 0 ipek eşarp: 100 tl

W collection twill ipek eşarp: 77. 50 tl

Armine saf ipek eşarp: 119. 90 tl

Pierre crdin ipek eşarp: 119. 90 tl

Silk and cashmere eşarp: 167- 421 tl

 

2017 Polyester Eşarp fiyatları

 

İpek eşarp kullanmak istemeyen ya da daha uygun fiyatlı alternatifler arayanlar için 10 TL’den başlayan şifon, tafta, polyester, keten eşarplar da bulunmaktadır. Ayrıca bu eşarplar farklı renk seçenekleri farklı kumaş ve kullanım seçenekleri ile geniş ürün yelpazesine de sahiptir. Dijital kesimli lazer şallar, dikişsiz şifon şallar, yaz sıcağında kullanıma uygun keten şallar seçeneklerin yalnızca başlıcalarıdır. Uygun fiyata alternatifler sunan markalar ise: piramit, aker sport, karaca sport, akel, vanessa, asude olarak sıralanabilir.

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Google fotoğrafı

Google hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s