Kaşe Kaban Fiyatları Düşüyor!

 

 

Kaşe Kaban Fiyatlarındaki Düşüş

 

Son zamanlarda oldukça tarz olan kaşe kabanlar, bu yıl istenilen satış rakamlarına ulaşamamıştır. Bunun ne büyük nedeni ise, piyasada çok fazla üretici firmaların olmasından ve birçok yeni modelin piyasada olmasından dolayıdır. Hava sıcaklıklarını da, göz ardı etmemek gerekir. Durum böyle olunca, firmalar bazı indirimlere ve kampanyalara doğru yönelme göstermiştir. Kaşe kaban fiyatları, bir hayli gerilemiş ve çok uygun hale gelmiştir.

 

Yaz aylarında zaten hiç bir türlü bu modellerin satışı yapılamaz ve vitrinlerde sergilenemezdi. Firma yetkilerinin yaptıkları açıklamalardan sonra, artık ağustos ayından itibaren satışların hız kesmeden başlayacağı gözlenmiştir. Firma modacıları, yeni modelleri üreterek ve bu modellerin fiyatlarını da biraz yükselterek, istediği hedeflere ulaşma yönünde hareket gösterecektir. Fiyatların orta seyirli olacağı ve rahatlıkla satın alınabileceği de gözler önüne serilmiştir. Düşüşler yaşanmaya devam ederken, eskiden belirli bir miktar ile 1 kaşe kaban alınırken, artık aynı paraya 2 tane kaşe kaban alınabilir hale gelmiştir. Bunun en büyük nedeni, devamlı ortaya çıkarılan yeni modeller ve firmaların arasındaki rekabettir.

 

Yeni Kaşe Kaban Fiyatları

 

Yeni sezon üretimi sağlanacak olan kaşe kabanlar, biraz daha yüksek fiyatlardan satılmaya hazırlanıyor. Bunun nedeni ise, firmaların eski modellerden kaybettiği paraları geri kazanma isteğinin olmasından dolayıdır. Yeni modellerin ayrıcalıklı olması ve yeni dekor eklemelerinin olması da, birçok kişi bu modellere yönelteceğinin sinyallerini vermiştir. Yeni modelleri almak isteyen kişiler, biraz daha fazla miktar para vererek satın alabilecektir. İnsanlar devamlı bir yeni arayış içerisinde olduğu için, hiç bir sıkıntı çekmeden bu modelleri satın alacaktır. Yeni modellerin kombinleri de ayrıcalıklı olacaktır.

 

Örneğin görsel ögeler ve farklı renk tonları barındıran birçok model, diğer kıyafet ve aksesuarlar ile rahatlıkla kombin yapılabilecektir. Günümüzde tüketimin bir hayli artması da, bu ürünlerin istenilen satış rakamlarına ulaşılmasını sağlayacaktır. Firma yetkilileri, yeni ürünler ile kaybettikleri paraları geri kazanacakları ve yeni model üretmeye devam edecekleri yönünde açıklamalar yapmıştır. Beklenen o ki, yeni modeller ile ortaya çıkan yeni bir moda ve kombin tarzları olacaktır.

 

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Google fotoğrafı

Google hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s