Sezonun Trendlerinde Çiçek Desenli Tesettür Bluzlar Göze Çarpıyor

 

 

Tesettür bluzlar yine trendler arasında

 

Kadınların yaz aylarının gelmesiyle birlikte birbirinden farklı renklere sahip bluzlarını da artık giymeye başladığı gözlerden kaçmamaya başladı. Son derece iddialı modellerin kullanıldığı dikkat çekerken, özellikle açık renkler daha fazla göze çarpmaktadır. Bu renk tercihinin havaların sıcak olmasından kaynaklı olduğu bilinse de, kısa bir araştırma yapıldığında açık renk tonlarının daha estetik durduğu düşüncesinin yaygın olduğu anlaşılmaktadır.

 

Açık renk tonlarındaki tesettür bluz modelleri için tasarlanan stil ise, iki kat kumaştan oluşturulan kombinlerdir. Kesinlikle mükemmel bir görüntü oluşturan bu model, hem uzun hem kısa boy seçenekleriyle beğeniye sunulanlar arasındadır. Stil ve tarz sahibi olan kadınların, modern çizgilere sahip olan tesettür bluz modelleri arasından tercih yapmalarında ise, iş yaşantısında artık daha fazla yer alıyor olmaları etken faktör olmaktadır.

 

Tesettür bluz modellerindeki yeni çizgiler

 

Modern çizgilerin kullanılmasıyla hazırlanan tasarımlar için artık tesettür giyim modası trendler arasında denilebilmektedir. Bu durumdan ise en fazla hoşnut olanlar tabii ki yine kadınlar olmaktadır. İşte bu memnuniyetin oluşmasında etken olan tesettür bluz modelleri arasından yeni çizgilere sahip olanlar hakkında bahsetmek iyi olacaktır. Düz renk kumaşların genellikle kullanıldığı ilk dikkat çekici özellik olarak görülmektedir. Bununla birlikte bazı modellerde kumaşa dikilmiş olan aksesuar detayları ise bluzlara hareketlilik sağlamaktadır. Kendiliğinden desenli olan tesettür bluz modelleri içinse büyük çiçek desenlerine sahip olan kumaşların tercih edildiği görülmektedir. Bu stilinde oldukça estetik bir görüntüye sahip olduğu inkar edilemeyecek bir gerçektir.

 

Ayrıca iki kat olarak tasarlanan tesettür bluz modelleri iç gösterme riskini ortadan kaldırmaktadır. Bu stilin yansıtıldığı modellerde bazen düz renk olan bir kumaş üzerine aynı renk şifon kumaş ya da aynı yapıya sahip daha kısa boyda kumaş kullanılmaktadır. Bazen de düz renk alt kat kumaş üzerine çiçek desenlerine sahip olan bir şifon kumaş kullanılarak son derece iddialı bir görüntü oluşturulmaktadır. Bu türdeki bluzlar içinse aksesuar kullanılmaması bir başka dikkat çeken noktadır. Aynı zamanda sade eşarplarla kombinasyon yapılması, abartıya kaçılmaması için bir uyarı mesajı verir niteliğindedir. Anlaşılan yaz ayları için çiçek bahçesini andıran görüntüler kaçınılmaz olacak.

 

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Google fotoğrafı

Google hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s