Tesettür Feracelerde Renk Anlayışı Hızla Değişiyor!

 

 

2018 yaz ayı itibariyle tesettür giyimde en çok tesettür feracelerin tercih edildiği dikkati çekiyor. Bayanların dış giyiminde önemli bir oranda tesettür feraceler kullanıldığı belirtiliyor. Tesettür feracelerin oldukça kolay bir kullanıma sahip olması ve ev içinde de çok yer kaplamaması tesettür feracelere olan talebi de doğru orantılı olarak her geçen günde artırıyor. Bu sebeple dönemde tesettür feracelerin kullanımına yönelik bu talep ve kullanım hız kazanarak her geçen gün artıyor.

 

Tesettür feracelerdeki renk anlayışının da değiştiği görülüyor. Özellikle tesettür feracelerdeki tek siyah renk anlayışı yerini tamamen değiştirmekle birlikte pek çok renk ferace piyasaya çıktığı ve yer aldığı görülüyor. Tesettür feracelerin muhafaza edilmesi ve yıkama işleminin zor olmaması, lekelerin kolay bir şekilde çıkması bu ürünün her geçen gün kullanımının arttığını gösteriyor.

 

1-Tesettür Feracedeki Renk Anlayışı Değişiyor!

 

Tesettür feracede geçmiş dönemlerde en çok piyasada siyah feracelerin yer aldığı dikkati çekiyor. Günümüzde ise siyah feracelerin yanı sıra bordo, zümrüt yeşili, mürdüm, vizon ve pudra gibi pek çok farklı renk feracelerin kullanıldığı dikkati çeken bir noktayı oluşturuyor. Bu da tesettür feracedeki renk anlayışının değiştiğini gösteriyor. Özellikle bu sene tesettür feracelerdeki renk anlayışının değiştiğini gösteren bir dönemi oluşturuyor. Geçmiş dönemde en çok siyah feracelerin tercih edildiği görülürken günümüzde bu rengin yerini daha başka renklerin aldığı gözlemleniyor.

 

2-Tesettür Feracede Kumaş Kalitesi Önem Kazanıyor!

 

Tesettür feracenin son dönemde özellikle tesettür pardesüden daha çok ilgi gördüğü önem kazanıyor. Özellikle tesettür giyim ürünlerine olan ilginin artması ile birlikte tesettür ferace üretimi yapan markaların ne kadar kaliteli olduğu önemli bir konuyu da oluşturuyor. Bu sebeple piyasa içinde yer alan tesettür ferace markaları her geçen gün de hızlı bir biçimde artıyor. Tesettür feracelerin daha rahat bir şekle sahip olması ve ince olması özellikle yaz aylarında sıklıkla tercih edildiğinin de önemini belirtiyor. Özellikle kumaş kalitesindeki hassasiyet her geçen gün artıyor. Tesettür feracelerde bayanların büyük bir oranının krep kumaştan oluşan ürünleri tercih ettikleri dikkati çekiyor.

 

 

 

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Google fotoğrafı

Google hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s