Eşarp Seçimi Şıklığınızı Artıracaktır

 

Eşarp tesettürün en önemli parçalarından biridir. Eşarp modelleri her sezon değişmekte ve yenilenmektedir. Klasik modellerin yanı sıra daha spor tarz da olan eşarplarda mevcuttur. Aynı zamanda farklı kalite ve farklı türde eşarplarda üretilmektedir. Eşarpların kalitesine, ürünün türüne göre de nerede yapacağınıza karar verebilirsiniz. İpek türde olan eşarplar daha çok abiye, elbiseler için uygun olup özel davetlerde daha çok tercih edilmektedir. Tafta, pamuklu türde eşarplar ise günlük kullanım için daha uygundur. Özellikle tafta türde olan eşarplar bu sezonun en trend parçaları haline gelmiş ve kadınlar tarafından sıklıkla tercih edilir olmuştur. Tafta eşarplar kullanım rahatlığı sağladığı için tercih sebebi olsa da türü kalın olduğu için yaz ayları için pek uygun olmamaktadır. Bu yüzden yazın kullanacağınız, kombine tamamlayıcı unsur olan eşarplarınızı ipek gibi ince türde tercih etmelisiniz.

Eşarp Modelleri

Eşarp modelleri arasında özellikle tek renk olan modeller bu sezon en çok tercih edilen ve kullanılan ürünler arasında yerini almaktadır. Tek renk eşarplar hem günlük hem de özel günlerde kullanmak için gayet uyumludur. Yine bu tek renk eşarplarında farklı türde ve kalitede olanları mevcuttur. Tek renk eşarp tercih edebileceğiniz gibi iki ve daha fazla rengin bir arada kullanıldığı eşarpları da kullanabilirsiniz. Ancak eğer kıyafetiniz çok fazla hareketli ve desenli ise desenli eşarplardan uzak durmalı, daha sade olan eşarpları kullanmalısınız.

2018 Eşarp Modelleri Ve Fiyatları

2018 yılının eşarp trendleri arasında tek renk türde olan modellerin yanı sıra geometrik şekilde olan eşarplar göze çarpmaktadır. Özellikle çiçekli, çok fazla allı güllü olan eşarplar artık yavaş yavaş modasını yitirmiş yerini daha doğal ve geometrik desenli olan eşarplara bırakmıştır. Eşarp modelleri farklı olduğu gibi fiyatları da farklıdır. İpek olan eşarplar, tarfta ve pamuklu olan eşarplara oranla daha fiyatlıdır. Ancak tesettür giyimin en önemli parçası olan eşarpları doğru seçmek ve doğru kullanmak bir hayli önem taşımaktadır. Şık bir abiye ucuz ve kalitesiz bir eşarp ile heba olabilir. Bunun için özellikle özel gün kombinelerinizde eşarp seçimini daha kaliteli olanlardan yana kullanmalısınız.

 

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Google fotoğrafı

Google hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s