Bolerolu Elbise modelleri

 

Bolerolu elbise seçimleri, moda tasarım dünyasında birbirinden fazla seçenekle kombinlenmiştir. Tercih edenlerin rahatlığı yaşadığı, tarz giyim seçeneklerinde yer almıştır. Dekolte giysi giymek istemeyenlerin kurtarıcısı olmuş durumda. Hem şık hem uyum sağlayan, klasik giyim ve spora uygun tarzlar yaratan bolero tercihi geçmiş zamanlarda çok tercih edilmiş olsa da hala günümüzde farklı modellerle uyum sağlanmaktadır. Bayanların giysileri ile kombin ettikleri bolero askılı giysiler üzerine giyilmektedir.

Bolero İle Elbise Kombineleri

Bolerolu elbise tercihinde bulunan bayanlar, askılı kıyafetlerine uyumluluk sağlayacak kısa kollu üst giysiye döndürme yöntemidir. Bunu tarz haline getiren moda, farklı kullanım kombineleri sunmaktadır. Çocuk kıyafetine de kız çocuklarının giysilerine yansıtılmış, yaygın moda hali almıştır. Blue Jean ile askılı buluz giyimi, bayanlar tarafından spor rahat iş ortamına uygun kombinlenebilir hale getirilmiştir. Blue Jean askılı buluz kombinine bolero ilave edilebilmektedir. Etek üzeri askılı buluz yine askılı buluz üzerine bolero kombini yapılabilmektedir. Askılı tek parça elbise ile de bolero tercihleri yapılabilmektedir. Her ortama uyumluluk sağlanabilen bolerolu elbise kombinleri giysiye aksesuar olarak şıklık ve giyside rahatlık sağlamaktadır.

Boleroda Kullanım Rahatlığı

Straplez giysi sevenlerin vazgeçilmez tutkusu beraberinde uygunluğu sağlayan bolero ile kombinlenmektedir. Straplez elbise, buluz, badi hepsinde rahatlıkla kombinlenen zor dekolte şartlarında kurtarıcı gibi tercih edilmektedir. Ofis kıyafeti hatta düğün kıyafetlerinde dahi tercih edilebilen bolero giysi tercihi özellikle orta yaş bayanların askılı ile kombinlemesi hem alternatif aksesuar olmakta hem de belli bir yaştan sonra kol sarkıklarını kapama amacı ile de tercih edilmektedir. Çocuk kıyafetine de yansıtılmış elbise bolero kombini, günümüzde birçok tarz modeller gibi anne kız takımı da ikili olarak farklılık yaratmak isteyenler için satışa sunulmuş durumdadır. Hemen hemen her yaşta bayanın tercih ettikleri bolero elbise kombini, abiye, klasik tarz ve rahatlığı aynı anda yaşamak isteyenler için moda seçimi olmuştur. Mayo üzerlerine de tasarlanan bolero tarzı artık deniz giysilerinde de geçmiş dönemlerin vaz geçilmezi olmuş hala tercih edilen kombin alternatif moda tasarım aksesuarı olarak bilinmektedir.

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Google fotoğrafı

Google hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s